Založení s.r.o. již od 7 990 Kč

Chcete si založit společnost s ručením omezením a nevíte si rady? Chcete začít co nejdříve podnikat s novou společností? Máme pro vás řešení!

Během 5 pracovních dní pro vás založíme novou společnost, která bude přesně podle vašich představ.

Zakládání společnosti s ručením omezeným je komplikované a pro jeho zvládnutí musíte přesně znát řadu procesů a právních předpisů. Tím se však nemusíte zabývat, jelikož my máme k dispozici tým profesionálů, kteří už to všechno ovládají. Společnost pro vás tak založíme rychle a spolehlivě.

V ceně služby založení společnosti máte úvodní konzultaci, kde vám vše vysvětlíme. Kromě samotného založení společnosti vám můžeme pomoci i s registracemi k dalším daním, jako je daň z příjmu nebo silniční daň.

Ceník

Ceny námi poskytovaných služeb jsou vždy konečné a nemusíte se obávat skrytých poplatků. Díky využití našich služeb ušetříte nejen spoustu času, ale i peníze, které by vás stály případné chyby v procesu zakládání s.r.o.

Varianta ZÁKLADVarianta KOMPLET
Cena7 990 Kč10 990 Kč
Zakládající ustanoveníZjednodušená zakladatelská listinaSpolečenská smlouva
ŽivnostiVolné živnosti dle vašeho výběruVolné živnosti dle vašeho výběru
KapitálDo 20 000 KčDo 200 000 Kč
Počet jednatelů1 a více1 a více
Počet společníků1 až 501 až 50
SídloVirtuální sídlo Praha 5 STANDARD
na 1 rok za 1000 Kč
Virtuální sídlo Praha 5 STANDARD
na 1 rok v ceně

Co zahrnuje služba založení s.r.o.?

Poskytované doplňkové služby

Poskytovaná službaCena
Ohlášení dalších živností (vázané, koncesované, řemeslné)1 000 Kč
Výše základního kapitálu do 200 000 Kč (vlastní prostředky)2 000 Kč
Výše základního kapitálu nad 200 000 Kč (vlastní prostředky)4 000 Kč
Registrace k dani z příjmu1 000 Kč
Registrace k DPHod 5 000 Kč
Registrace k silniční dani1 000 Kč
Služby účetnictvíod 1 499 Kč
Ustanovení cizince do funkce jednatele nebo společníka1 000 Kč
Pronájem zasedací místnosti na Praze 1500 Kč / hod
Založení s.r.o. expresně do 48 hodin2 000 Kč
Právní pomocdle rozsahu objednávky

Jak to funguje?

Od vás potřebujeme znát jen pár informací o společnosti, podle kterých následně zpracujeme podklady a zarezervujeme vámi vybraný název společnosti u notáře. To vše pak zařídíme na základě plné moci, kterou nám poskytnete. Vše ostatní včetně komunikace s úřady už zařídíme sami.

Postup spolupráce:

 1. Odešlete poptávku.
 2. Kontaktujeme vás a ujasníme si veškeré podrobnosti.
 3. Přichystáme k podpisu plnou moc a dokumentaci.
 4. Poté, co obdržíme platbu a vámi podepsané dokumenty, zarezervujeme založení v notářské kanceláři.
 5. Vše je hotovo a můžete začít podnikat.

Jak dlouho trvá založení s.r.o.?

Poté, co od vás obdržíme všechny potřebné informace, zpracujeme dokumentaci obratem. Založení pak trvá průměrně 72 hodin. Záleží také na tom, jak rychle nám dodáte podepsané podklady. Úzce spolupracujeme se spolehlivou notářskou kanceláří, díky čemuž máme možnost společnost založit přednostně.

Co je k založení potřeba ode mě?

Od vás potřebujeme k založení společnosti jen pár následujících informací:

 • Název společnosti,
 • výše základního kapitálu,
 • adresa sídla,
 • údaje o jednateli a společníkovi,
 • provozované živnosti.

Seznam živností

Živnost je dle živnostenského zákona „soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených živnostenským zákonem“. Dále naleznete seznam všech možných typů živností.

Seznam živností:

 • Volné živnosti
 • Řemeslné živnosti
 • Vázané živnosti
 • Koncesované živnosti

Často se ptáte

Vámi požadovanou společnost necháme založit na nás, a poté dojde k převodu. K ceně za založení se pak připočítá poplatek za převod dle našeho aktuálního ceníku a dle rozsahu odvedené práce.

Společenskou smlouvu zakládající společnosti vždy sestavujeme s notářem na míru dle vašich požadavků. Cena za poskytnutou službu se pak navýší o poplatky notáře a rozsah námi odvedené práce dle aktuálního ceníku.

Jako cizinec máte možnost si založit společnost se stejnými podmínkami za předpokladu, že máte trvalý pobyt na území České republiky. V případě, že trvalý pobyt v ČR nemáte, musíte doložit ověřený výpis z trestního rejstříku z vaší domovské země. Takový výpis musí být opatřen certifikovaným překladem a nesmí být starší než 3 měsíce.

Živností je označována činnost, kterou bude vaše společnost provozovat za účelem zisku. Počet živností, ve kterých budete podnikat je neomezený. Pro vydání některých z nich je však potřeba mít specifickou kvalifikaci.

Obory, pro které nepotřebujete splňovat žádné speciální podmínky, spadají do kategorie volných živností. Dalšími kategoriemi jsou živnosti vázané, řemeslné a koncesované.

Živnost ideální pro vaše podnikání si vyberete dle jejího popisu, který naleznete při jejím rozkliknutí v seznamu výše. Pokud si nejste předmětem svého podnikání jistí, rádi vám poradíme.

Pozice jednatele a společníka jsou dvě nejzásadnější funkce ve společnosti s ručením omezeným. Každá z nich má však specifická práva a povinnosti.

Jednatel vystupuje za společnost a jedná jejím jménem. Dále může podepisovat smlouvy, najímat zaměstnance, rozhodovat ve finančních operacích a zmocnit jiné osoby k zastoupení v jednání. Jednatel je také odpovědný za vedení účetnictví a případné mzdové a personální evidence. Všechna rozhodnutí musí jednatel činit tak, aby vedl společnost k prosperitě. Při prohřešku proti této zásadě ručí za vzniklé škody jednatel svým majetkem.

Společník může být majitelem nebo spolumajitelem společnosti. Jeho hlavní povinností je vložit do ní peněžitý nebo nepeněžitý vklad. Dle výše tohoto vkladu mu pák náleží odpovídající podíl společnosti. Společník nemá právo podepisovat smlouvy ani najímat zaměstnance. Do jeho pravomocí spadá možnost podávat připomínky a námitky k fungování společnosti na shromáždění valné hromady. Na tomto shromáždění také může hlasovat o odvolání jednatele. Dále má společník nárok na část zisku společnosti dle výše jeho podílu.

Jednatelů může mít vaše společnost neomezeně. Jejich práva a způsob jejich jednání přitom přesně vymezuje zakládající společenská smlouva. Společníků pak může být maximálně 50.

Máte-li jakékoliv další dotazy, kontaktujte nás skrze níže uvedený objednávkový formulář.

Máte zájem o založení s.r.o.

Chcete se o službě dozvědět více informací nebo si sjednat schůzku?

Stačí, když vyplníte nezávazný formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.