Účetní služby

Bez správně vedeného účetnictví vaše firma nebude nikdy šlapat na 100 %. S rozsáhlou agendou a neustále se měnící legislativou je však skoro až nemožné vést společnost, a ještě zpracovávat účetnictví. Proto neváhejte využít naše účetní služby, které zajišťují opravdoví profesionálové v oboru.

Poskytujeme kompletní servis obsahující zpracování daní i mezd, stejně jako i účetní a daňové poradenství. Naši odborníci se neustále vzdělávají v nových legislativních změnách, a můžeme vám tak zaručit bezproblémové a profesionální služby.

Stačí 3 jednoduché kroky

01

Předáte nám podklady

Dokumentaci lze poslat poštou, datovou schránkou nebo si ji klidně vyzvedneme sami ve vaší kanceláři.

02

My vše zpracujeme

Naši odborníci mají v oboru několikaletou praxi, a tak vše vyřídíme rychle, kvalitně a spolehlivě. Z účetnictví už tak nemusíte mít obavy.

03

Úkol vyřízen

Hned, jak dokončíme váš požadavek, vás kontaktujeme. Pokud by bylo potřeba udělat cokoli, na čem jsme se nedomluvili, opět vás o tom informujeme a s dalším postupem počkáme na váš souhlas.

Nabízené služby

Jednoduché účetnictví

Tato služba je vhodná především pro podnikatele provádějící činnost na základě živnostenského oprávnění, které je vydané živnostenským úřadem. Tyto subjekty jsou zapsány v živnostenském rejstříku, a ne v obchodním rejstříku.

Jedná se především o drobné podnikatele, občanská sdružení a neziskové organizace. Služba je však ideální i pro tlumočníky, advokáty a lékaře nebo jiné osoby podnikající na základě osobitého předpisu.

Podvojné účetnictví

Podnikatelské subjekty zapsané v obchodním rejstříku mají povinnost vést podvojné účetnictví danou zákonem. Tuto službu tedy využijí hlavně společnosti s ručením omezeným, akciové společnosti, družstva nebo jiné subjekty zapsané v obchodním rejstříku.

Přehlednost podvojného účetnictví však mohou využívat i podnikající fyzické osoby.

Online účetnictví

V dnešní době již velmi oblíbená varianta zpracování účetnictví. Službu online neboli internetového účetnictví jistě uvítají především ti, kteří chtějí mít vše přehledně v počítači nebo mobilu.

Účetnictví funguje na základě spojení s ekonomickým softwarem iDoklad.cz nebo Fakturoid.cz. V tom jako klient můžete kdykoli, odkudkoli a hlavně podrobně sledovat všechny údaje týkající se vašeho účetnictví.

Daňové přiznání

Abyste se vyhnuli potížím s finančním úřadem a dalšími institucemi, je nezbytné podat včas správně vyplněné daňové přiznání. I s tím vám rádi pomůžeme. Zákony týkající se daňového přiznání jsou poměrně komplikované a často se novelizují. My vám proto nabízíme profesionální zpracování daňového přiznání včetně všech příloh, ať už podnikáte jako fyzická nebo právnická osoba.

Tuto službu poskytujeme nejen stálým klientům, ale můžete si ji objednat i jednorázově. Stačí jen dodat potřebné podklady. Toto řešení je vhodné nejen pro podnikatele, ale i pro zaměstnance, kteří nepožádali svého zaměstnavatele o roční zúčtování záloh na daň ze závislé činnosti.

Mzdy a personální agenda

Spokojení zaměstnanci jsou jednou z nejdůležitějších složek úspěšného podnikání. Každá společnost zaměstnávající alespoň jednoho zaměstnance je dle zákona povinna vést mzdovou a personální agendu.

S využitím této služby zpracujeme tuto kompletní agendu za vás bez chyby a rychle. Zařídíme pro vaši společnost vše včetně zpracování stravenek i komunikace s příslušnými institucemi.

Účetní poradenství

Pokud si účetní vedete sami, ale občas si nejste něčím jistí, je tato služba právě pro vás. Poskytujeme jednorázové i pravidelné konzultace pro oblast zpracování účetnictví. Lze jednat osobně u nás v kanceláři nebo telefonicky či online formou e-mailu a dalších služeb.

Legislativa týkající se účetnictví je velice komplikovaná. Pokud si tedy nejste čímkoli jistí, naši profesionálové vám rádi poradí. Díky pravidelným konzultacím už bude vaše účetnictví vždy bezchybné a nepropásnete žádný důležitý termín.

Ceny našich služeb

Daňová evidence

Zpracování účetnictví

Služba zpracování účetnictví zahrnuje vedení daňové evidence, celkové vedení účetnictví, evidence DPH, zpracování DPH, souhrnné a kontrolní hlášení, návrh na daňovou optimalizaci, základní daňové a účetní poradenství, zpracování DPPO, zpracování silniční daně a daně z nemovitostí, Intrastat a zastupování společnosti před finančním a celním úřadem.

Mzdová agenda

Služba mzdové agendy zahrnuje vedení mzdové dokumentace, zpracování mezd a výkazů pro pojišťovny, roční vyúčtování zálohové a srážkové daně, odeslání ELDP a zastupování společnosti při kontrole SP, ZP nebo FÚ.

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Máte zájem o účetní služby?

Chcete se o službě dozvědět více informací nebo si sjednat schůzku?

Stačí, když vyplníte nezávazný formulář a my vás budeme obratem kontaktovat.